Co je borovicový pyl?

Všichni chceme být vitální, lépe spát, mít zdravé libido a žít naplno. Hodně z toho je ovlivněno testosteronem, který máme. Jak říká čínská medicína, je to náš Jing. Těžko tomu uvěřit, že žlutý prach, který vidíme pokaždé na jaře pokrývat naše ulice a auta je vlastně jedena z hlavních super potravin přírody,  obsahující přírodní testosteron, a navíc další sloučeniny hormonů a živin.

 

Borovicový pyl obsahuje všechny tělu potřebné aktivní živiny, včetně různých proteinů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nukleových kyseliny, polysacharidů, monosacharidů, nenasycených mastných kyselin omega 3,6 a 9, flavonoidů, enzymů, koenzymů a mnoho dalších účinných látek a živin. Díky tomu je borovicový pyl opravdu přírodní databází mikro živin. Je to vynikající přírodní prostředek pro prevenci. Přirozeně se vyskytující kombinace účinných látek v pylu útočí na nemocný organismus a podporuje zdraví. Posiluje imunitní systém, podporuje funkci mozku a cév, zlepšuje trávení, pomáhá udržet tělesnou váhu, hubnout, zlepšuje kvalitu pokožky, brání tvorbě stařeckých skvrn a má mnoho další příznivých účinků. Borovicový pyl má také schopnost regulovat hladinu testosteronu u mužů i žen. Udržuje u mužů velikost prostaty na normální úrovni a u žen působí proti rakovině prsu. Borovicový pyl může být také velmi užitečný při příznacích menopauzy. Omlazující účinky borovicového pylu spočívají v rozmanitosti jeho aktivních látek a živin. Borovicový pyl je bohatý na aminokyseliny, všechny přírodní vitamíny a enzymy které zvyšují metabolismus pokožky, pružnost pokožky a oddaluje tak stárnutí.

 

Borovicový pyl obsahuje více než 200 druhů fyziologicky účinných látek, včetně 8 aminokyselin nezbytných pro tělo, 14 vitamínů a 24 stopových prvků s biologickou aktivitou. Díky tomu, všechny tyto látky mohou být přímo vstřebány v těle. Borovicový pyl je bohatou přírodní databází živin, prospěšný našemu zdraví.

Napsat komentář