Jak borovicový pyl užívat?

První užívání borovicového pylu

První týden se doporučuje brát 1g borovicového pylu 2 – 3 krát denně. Další týden může být dávka zvýšena na 2g, 2 – 3 krát denně. Třetí týden se užívá normální množství tj. 3g, 2 – 3 krát denně. Pro lepší vstřebatelnost živin se doporučuje užívat borovicový pyl 30 minut před jídlem, nebo 30 minut po jídle. Během užívání pijte dostatečné množství vody.

Typ na přípravu borovicového pylu

Dáme do prázdné sklenice 2 – 3g borovicového pylu, přidáme malé množství vody, jen aby byl borovicový pyl ponořen, a rozmícháme obsah na kašičku (poté můžeme přidat trochu medu nebo mléka podle chuti jak nám vyhovuje) a nakonec dolejeme sklenici 50 – 200ml vody a důkladně promícháme.

TYP: 1 čajová lžička borovicového pylu = cca 1g

Jak bych měl borovicový pyl užívat?

Existuje několik různých způsobů:

  • Smíchaný s vodou
  • Přimíchaný do nápojů či ovocné nebo zeleninové šťávy
  • Nasypaný na salát nebo jiné potraviny
  • Někteří lidé si dokonce dávají prášek jen do úst a pak ho spolknou
  • Pozor, vyvarujte se smícháním do horkých nebo velmi teplých nápojů, to může zničit důležité živiny obsažené v borovicovém pylu!
  • Prášek z borovicového pylu se může také aplikovat zevně na celou řadu kožních problémů. Jednoduše smícháním prášku v krému nebo přímým použitím prášku na postiženou kůži.

Kdy bych měl borovicový pyl užívat?

  1. Pro podporu přirozené produkce testosteronu jak si vytváří tělo samo, je dobré si vzít pyl ráno a po fyzické aktivitě. Je také skvělé si vzít pyl před fyzickou aktivitou a před spaním. Pro dosažení nejlepších výsledků se užívá borovicový pyl 2-3 krát různě během dne.

Můžu borovicový pyl užívat při jídle nebo na lačný žaludek?

Oboje je správně. Borovicový pyl je jídlo samo o sobě, takže se může míchat s jinými potravinami, nebo se může užívat samostatně.

 

Je borovicový pyl bezpečný pro ženy a děti?

  1. Borovicový pyl je doplněk stravy. Je bezpečný pro konzumaci s výjimkou lidí, kteří jsou alergičtí na borovicové produkty.

VYSOCE ALERGIČTÍ LIDÉ BY MĚLI BÝT S UŽÍVÁNÍM BOROVICOVÉHO PYLU OPATRNÍ.

NEJPRVE SE DOPORUČUJE BOROVICOVÝ PYL  UŽÍVAT S MALÝMI POKUSNÝMI DÁVKAMI.

Napsat komentář